*TVP Wrocław w każdą niedzielę, o godz. 17:00 oraz poniedziałek, o godz. 18:00| TVP Kraków w każdy czwartek, o godz. 17:15| TVP Opole w każdy poniedziałek, o godz. 19:30|
* ČT24 w każdą niedzielę, o godz. 11:00*


Aby rozpocząć wyszukiwanie, wpisz poszukiwane wyrażenie.

lang="pl"

Wybierz jzykWybierz jzyk

Gabriela Lefenda

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Absolwentka literatury czeskiej na Uniwersytecie w Opawie. Współpracowała z telewizją Nova jako redaktorka i prowadząca audycję "Snídaně s Novou" oraz wiadomości telewizyjne "Televizní noviny".
Więcej...

Petr Šiška

Muzyk, autor tekstów, prezenter radiowy i telewizyjny, producent. Pochodzi z Ostrawy, gdzie ukończył studia pedagogiczne. Prowadzi nocną audycję muzyczną w radiu Československo oraz audycje filmowe w stacji TV Cable+.
Więcej...

Paweł Gołębski

Dziennikarz, wokalista, prezenter radiowy i telewizyjny, konferansjer. Współpracował z Radiem Wrocław oraz Radiem RAM. Pomysłodawca i realizator dwóch radiowych rekordów Guinnessa w kategoriach: największa liczba osób prowadząca program radiowy oraz najczęściej grany utwór.
Więcej...

Natalia Grosiak

Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka. Z urodzenia bielawianka, obecnie wrocławianka. Absolwentka prawa oraz filologii czeskiej. Założycielka i liderka zespołu Mikromusic, współzałożycielka elektronicznej orkiestry Digit All Love oraz projektu muzyczno-multimedialnego DOM.
Więcej...